• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierująca oplem potrąciła rowerzystę

14 marca 2022, 17:28
fot. czytelniczka Małgorzata
W poniedziałkowe popołudnie doszło do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe dla rowerów przy ul. Jana Pawła II przez kobietę kierującą oplem. Poszkodowany 45-letni rowerzysta został zabrany do szpitala.

W poniedziałek 14 marca przed godz. 17 doszło do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym przy zjeździe z ronda przy ul. Okulickiego w ul. Jana Pawła II. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Małgorzaty.

Do potrącenia doszło, kiedy kierująca oplem zjeżdżała z ronda w ul. Jana Pawła II. - Kobieta kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 45-letniemu rowerzyście, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd dla rowerów. Potrącony mężczyzna został zabrany do szpitala – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

1/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

2/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

2/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

3/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

3/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

4/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

4/4 Potrącenie rowerzysty na Jana Pawła II

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości