Wiadomości

Cenowe szaleństwo na stacjach paliw. Benzyna powyżej 7 zł, ON zbliża się do 8 zł

8 marca 2022, 12:30
Wtorek przyniósł kolejną podwyżkę cen na stacjach paliw. Co jeszcze niedawno wydawało się abstrakcją, dzisiaj jest realne. Cena za litr benzyny przekroczyła już 7 zł na stacjach paliw w Gorzowie, natomiast olej napędowy zbliża się do granicy 8 zł.

W poniedziałek 7 marca portal gorzowianin.com informował o prawdziwym szaleństwie cenowym na stacjach paliw w Gorzowie i o tym, że cena za litr oleju napędowego przekroczyła 7 zł. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Ceny na stacjach paliw szaleją. Olej napędowy przekroczył już 7 zł!".

Natomiast we wtorek 8 marca te ceny są już nieaktualne, ponieważ litr ON kosztuje na niektórych stacjach paliw już prawie 8 zł! Natomiast cena za litr benzyny przekroczyła już granicę 7 zł. Przypominamy, że niektóre stacje paliw nawet dwa-trzy razy dziennie zmieniają swoje ceny. I jeżeli ktoś przejeżdżał rano obok stacji paliw i stwierdził, że zatankuje później, to może się zdziwić, że "później" będzie już tylko drożej. 

We wtorkowe południe na stacji paliw Orlen przy ul. Górczyńskiej oraz przy ul. Walczaka cena za litr benzyny 95 to aż 7,19 zł, a za olej napędowy to aż 7,84 zł. Z kolei na stacjach paliw Circle K koszt benzyny to 6,99 zł, a oleju napędowego 7.69 zł. Z kolei na Neo przy ul. Myśliborskiej zatankujemy BP95 za 6,52 zł, a ON za 7,69 zł. Natomiast na BP przy ul. Grobla benzyna jest za 6,86 zł, a diesel za 7,46 zł. Taka sama cena jest na Orlenie przy Myśliborskiej, Podmiejskiej i Złotego Smoka oraz na Shellu przy ul. Walczaka.

Ceny na stacjach paliw możecie sprawdzać na naszej stronie internetowej w zakładce PALIWA. Staramy się je na bieżąco aktualizować, jednak ceny potrafią się zmienić nawet kilka razy dziennie. Dlatego jeżeli widzicie, że ceny na stacji różnią się od tych podanych na stronie, poinformujcie o innych kierowców. Ceny można aktualizować TUTAJ. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości