• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Dzwon na Kasprzaka. Jedno z aut zjechało ze skarpy na parking sklepu [zdjęcia]

6 marca 2022, 20:40
fot. Anna Kluwak
W niedzielny wieczór przy ul. Kasprzaka w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – opla i dacii. W wyniku zderzenia opel spadł ze skarpy i zatrzymał się na parkingu Sklepu Polskiego, natomiast dacia zatrzymała się na środku skrzyżowania.

W niedzielę 6 marca po godz. 20 na skrzyżowaniu ul. Kasprzaka z Niwicką i Ulimską doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – dacii i opla. Jako pierwsze na miejsce było pogotowie ratunkowe, które udzielało pomocy poszkodowanym. Natomiast straż pożarna i policja dotarła dopiero po kilkunastu minutach.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dacii i opla. Siła uderzenia musiała być duża, ponieważ dacia ma całkowicie roztrzaskany przód – auto zatrzymało się na środku drogi. Natomiast drugi z pojazdów – opel, w wyniku zderzenia zjechał ze skarpy i zatrzymał się dopiero na parkingu Sklepu Polskiego. Auto również jest mocno uszkodzone. 

Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

AKTUALIZACJA

Poszkodowane zostały łącznie trzy osoby. - Kierujący dacią nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem. Poszkodowane zostały osoby z opla, ale na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń. Kierujący dacią został ukarany mandatem karnym – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

1/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

2/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

2/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

3/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

3/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

4/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

4/4 Dzwon na Kasprzaka. Zderzenie dacii i opla

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości