Wiadomości

Pijany kierowca dacii uderzył w skodę i volkswagena [zdjęcia]

5 marca 2022, 17:48
W sobotę przy ul. Dekerta doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych – dacii, skody i volkswagena. Jak się okazało, kierujący dacią, który doprowadził do zdarzenia jest pijany. Mężczyzna ma w swoim organizmie 2,5 promila alkoholu.

W sobotę 5 marca o godz. 17.16 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem trzech pojazdów osobowych przy ul. Dekerta na wysokości bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Kierujący samochodem osobowym marki dacia jechał ul. Dekerta od strony szpitala w kierunku ronda przy ul. Wyszyńskiego. Natomiast od strony ul. Wyszyńskiego pod górkę jechała skoda i volkswagen. 

Będąc na łuku drogi, kierujący dacią zamiast skręcić w prawo w stronę ul. Wyszyńskiego pojechał prosto i zderzył się ze skodą, następnie odbił się od skody i uderzył w volkswagena. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jednak okazało się, że kierujący dacią jest pod wpływem alkoholu.

- Kierujący dacią miał w swoim organizmie 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Na zdarzenia miejscu pracują policjanci. Kierowcy jadący ul. Dekerta muszą liczyć się z utrudnieniami. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie trzech pojazdów na Dekerta

1/3 Zderzenie trzech pojazdów na Dekerta

2/3 Zderzenie trzech pojazdów na Dekerta

2/3 Zderzenie trzech pojazdów na Dekerta

3/3 Zderzenie trzech pojazdów na Dekerta

3/3 Zderzenie trzech pojazdów na Dekerta

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości