• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 48 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Jak wybrać idealną prostownicę?

3 lutego 2022, 11:33
Nie jest tajemnicą, że wiele kobiet marzy o prostych włosach. Aby było możliwe uzyskanie określonego efektu, konieczne jest zakupienie odpowiedniej prostownicy. Sprzęt ten powinien być zarówno prosty w obsłudze, jak i efektywny oraz oczywiście bezpieczny. Na rynku nie brakuje różnego rodzaju rozwiązań, dlatego zakup urządzenia, które spełni twoje oczekiwania, może być nie lada wyzwaniem. Jeśli jednak skupisz się na konkretnych aspektach, postawisz na sprzęt, który posłuży ci przez długi czas. Co warto wiedzieć na ten temat?

Prostownica - niezbędne informacje!

Działanie prostownicy jest bardzo zbliżone do tego, w jaki sposób działa żelazko. Włosy zostają wsunięte pomiędzy dwie rozgrzane płyty, a po przeciągnięciu samej prostownicy, stają się one proste. Oczywiste jest to, że zależnie od tego, z jakim rodzajem płytek czy włosów mamy do czynienia, konieczne będzie powtarzanie tej czynności określoną ilość razy. Zanim dowiesz się, jak kupić odpowiednią prostownicę, warto wspomnieć o tym, w jakich wypadkach sprawdzi się ona najlepiej. Urządzenie to dostępne między innymi na https://hairpro.pl/sprzet-fryzjerski-prostownice, kierowane jest głównie do osób o puszących, kręconych lub też wywijających się włosach. Nie można zapomnieć o tym, że prostownica pozwala nie tylko wyprostować włosy, a także zakręcić cudowne loki. Na co zwrócić uwagę kupując takie urządzenie?

Jak kupić idealną prostownicę?

  • Rodzaj płytek. Jest to jeden z najważniejszych aspektów, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę. Jednym z popularniejszych rozwiązań są tutaj płytki ceramiczne. Równomiernie się nagrzewają, co jest ich wielką zaletą. Jeśli jednak masz większy budżet, postaw na płytki ceramiczno-tytanowe, to ich ulepszona wersja.
  • Moc. Nie bez znaczenia jest także moc prostownicy, która będzie zawarta w przedziale od 20 do nawet 200 W. Najlepiej jednak zdecydować się na sprzęt charakteryzujący się mocą około 100 W.
  • Regulacja temperatury. Jeśli twoje włosy są delikatne, to możliwość ta będzie niezbędna.
  • Bezpieczeństwo. Na samym końcu trzeba wspomnieć, że prostownica powinna mieć lampkę kontrolną. Dzięki niej będziesz wiedział, kiedy sprzęt będzie podłączony do zasilania. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości