• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sprawdzamy ceny na stacjach. W Gorzowie najtańsze paliwo jest za 5.16!

1 lutego 2022, 10:57
Sprawdziliśmy dla Was ceny paliw w Gorzowie. Okazuje się, że obniżka na stacjach jest znaczna. Litr benzyny bezołowiowej najtaniej w Gorzowie kupimy za 5,16 zł.

Jeszcze kilka dni temu ceny na stacjach benzynowych w Gorzowie znów dobijały do 6 złotych za litr. Pluć może sobie w brodę ten, który zatankował cały bak w ostatnich dniach. Tankując dzisiaj (1 lutego 2022 roku), za każdy litr zapłaciłby nawet 60 groszy mniej.

W Gorzowie najtaniej benzynę bezołowiową kupimy na stacji OTL przy ulicy Szpitalnej. Litr tego paliwa kosztuje 5,16 zł. 1 grosz więcej zapłacimy na stacji Avia przy Walczaka, a za 5.21 zatankujemy na stacji Faraon przy Sybiraków. Podobne ceny znajdziemy też na stacjach PKN Orlen przy Koniawskiej i Podmiejskiej (5,22 zł/litr) oraz na stacjach GT-R przy Niemcewicza i Podmiejskiej (5,23 zł/litr).

Najdrożej jest obecnie na stacjach BP oraz Shell.  Tam paliwo kosztuje 5,45-5,49. To i tak o wiele taniej, niż jeszcze kilka dni temu.

Jeżeli chodzi o olej napędowy, to obecnie najmniej zapłacimy, tankując na stacji Avia. Tam litr ON kosztuje 5,19. Niewiele drożej jest na stacji OTL oraz stacjach GT-R i Faraon. Na stacjach PKN Orlen ON kosztuje 5,24-5,26 zł/ litr.

Gaz najtańszy jest na stacji Moya przy Myśliborskiej (dawne Tesco). Tam litr kosztuje 2,69 zł/I w tym zestawieniu nie może zabraknąć też stacji PKN Orlen. Państwowy potentat paliwowy znacząco obniżył ceny wszystkich paliw. Gaz na stacjach przy al. 11 listopada, Myśliborskiej i Złotego Smoka zatankujemy za 2,71 za litr. 

Wszystkie ceny paliw znajdziecie w naszej zakładce PALIWA. Tam też możecie zobaczyć, jak kształtowały się średnie ceny paliw w Gorzowie w ciągu ostatniego miesiąca. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości