• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pęknięta rura i wielka fontanna wody na rozkopanej Chrobrego [zdjęcia]

27 stycznia 2022, 12:25
fot. gorzowianin.com
W czwartkowe południe doszło do zdarzenia na placu budowy przy ul. Chrobrego. Pękła rura wodociągowa, wskutek czego woda zaczęła tryskać na wysokość kilku metrów.

- Jakaś rura strzeliła na Chrobrego. Wszystko dzieje się w tej chwili - napisał do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Krystian. - Taka sytuacja w centrum koło Letniej - napisał z kolei czytelnik Marcin.

Okazało się, że w czwartek 27 stycznia około godz. 12 doszło do pęknięcia rury wodociągowej przy ul. Chrobrego na wysokości skrzyżowania z ul. Jagiełły i Wybickiego. Wskutek pęknięcia, woda zaczęła tryskać na wysokość kilku metrów.

Jak mówią pracownicy, których spotkaliśmy na placu budowy, prawdopodobnie puściła śruba na tzw. planszy. Wodociąg był już wcześniej zrobiony przez inną firmę, niż tą, która zajmuje się przebudową ul. Chrobrego i Mieszka I. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Pęknięta rura na Chrobrego

1/4 Pęknięta rura na Chrobrego

2/4 Pęknięta rura na Chrobrego

2/4 Pęknięta rura na Chrobrego

3/4 Pęknięta rura na Chrobrego

3/4 Pęknięta rura na Chrobrego

4/4 Pęknięta rura na Chrobrego

4/4 Pęknięta rura na Chrobrego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości