• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Będzie drugi sklep TEDi w Gorzowie

26 stycznia 2022, 17:42
fot. gorzowianin.com
Powoli zbliżają się do końca prace przy budowie nowego pawilonu handlowego „Londyńska” na os. Europejskim w Gorzowie. Pierwszym oficjalnym najemcą jest sklep TEDi. Będzie to drugi sklep tej sieci w Gorzowie.

W lipcu 2021 roku rozpoczęła się budowa mini parku handlowego na os. Europejskim o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Na os. Europejskim powstanie park handlowy Londyńska. Właśnie rozpoczęły się prace". Inwestycją zajmuje się firma Budnex, czyli deweloper budujący bloki na osiedlu. Jak przekonywał wówczas deweloper, park handlowy będzie bezpośrednim punktem zakupów pierwszego wyboru dla mieszkańców os. Europejskiego.

Sprawdziliśmy, jak obecnie przebiegają prace. Budynek o powierzchni użytkowej 1466 m.kw. został wybudowany do stanu zamkniętego surowego. Obecnie trwa ocieplanie ścian oraz prace wykończeniowe wewnątrz. W pawilonie handlowym „Londyńska” znajdzie się sklep spożywczy oraz lokale handlowo-usługowe. W ramach inwestycji zostanie wybudowanych również 65 miejsc parkingowych.

- Prace nad budową pawilonu handlowego przy ul. Londyńskiej cały trwają, a otwarcie lokali planujemy na wiosnę 2022 roku. Jeśli chodzi o najemców, wszystkie lokale są już wynajęte. Na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić że jednym z najemców będzie sklep TEDi – komentuje Monika Golec, dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży firmy Budnex.

Będzie to zarazem drugi sklep tej sieci w Gorzowie. Pierwszy sklep TEDi otworzy się w czwartek 27 lutego w N-Parku przy ul. Chemicznej. Według nieoficjalnych informacji kolejnymi najemcami pawilonu „Londyńska” będzie supermarket Stokrotka oraz piekarnia. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości