• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 67 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Urząd Miasta Gorzowa z limitem wejść

25 stycznia 2022, 13:10
fot Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Od wtorku 25 stycznia w Urzędzie Miasta Gorzowa będzie obowiązywał limit osób, które jednocześnie będą mogły przebywać w magistracie. Takie rozwiązania będą funkcjonowały aż do końca lutego.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – od wtorku 25 stycznia do poniedziałku 28 lutego 2022 roku w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym, zostaje wprowadzany tryb pracy zdalnej.

W przypadku Urzędu Miasta Gorzowa, został wprowadzony tryb pracy naprzemiennej Część urzędników będzie pracować na miejscu w magistracie, a część zdalnie. Tym samym gorzowski magistrat nadal będzie pracował w dotychczasowych godzinach, ale konieczne było wprowadzenie limitów osób, które będą mogły jednocześnie znajdować się w urzędzie. 

- Pracownicy urzędu nadal będą się starali zapewnić maksymalny komfort obsługi mieszkańców. Natomiast decyzje zezwalające na wejście do urzędu będą podejmować pracownicy ochrony. Dlatego też prosimy o przestrzeganie ich poleceń, zarówno dotyczących możliwości wejścia do budynku, jak i związanych z obowiązującymi rygorami bezpieczeństwa – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa. 

Limit to 20-25 osób, które mogą jednocześnie przebywać w sali głównej obsługi klienta. Jak podkreśla rzecznik magistratu, aktualnie nie ma większych kolejek, a obsługa odbywa się na bieżąco. - Limit jest ewentualnością, na wypadek konieczności zmniejszenia liczby stanowisk. Wtedy będzie decydował pracownik ochrony – podkreśla Ciepiela.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości