• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nastolatkowie rzucali bryłami zamarzniętego śniegu w jadący samochód [film]

25 stycznia 2022, 10:42
fot. czytelnik Grzegorz
Skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością wykazali się trzej nastolatkowie, którzy rzucali bryłami zamarzniętego śniegu w jadący samochód. Wszystko działo się przy ul. Spichrzowej w Gorzowie.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Grzegorz, który opowiedział o niebezpiecznym zdarzeniu i skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniu młodych ludzi do którego doszło kilka dni wcześniej przy ul. Spichrzowej w Gorzowie.

- Chciałem podzielić się nagraniem, które jest przestrogą dla kierowców, a jednocześnie apelem o odrobinę rozsądku do osób uwiecznionych na filmie. Na drogach zaczynało się już robić ślisko i takie zachowanie to wyraz skrajnej głupoty, który mógł doprowadzić do tragedii – podkreśla czytelnik Grzegorz.

Wszystko działo się około godz. 18 w czwartek 20 stycznia. Nasz czytelnik jechał ul. Spichrzową od strony Chrobrego w kierunku dworca PKP. W pewnym momencie, na chodniku z prawej strony pojawiło się trzech nastolatków, którzy mieli w rękach spore bryły zamarzniętego śniegu, którymi rzucili w jadących samochód. Pan Grzegorz zaczął trąbić i zatrzymał auto, ale młodzi chłopcy uciekli. 

- Mi na szczęście nic się nie stało, ale takie zachowanie naprawdę mogło doprowadzić do tragedii. Niestety, żaden z nastolatków, kiedy zatrzymałem auto nie miał odwagi rozmawiać i wszyscy uciekli ul. Młyńską w stronę ul. Sikorskiego. Może chociaż rodzice tych małolatów zobaczą nagranie – komentuje czytelnik. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości