Wiadomości

Nastolatkowie rzucali bryłami zamarzniętego śniegu w jadący samochód [film]

25 stycznia 2022, 10:42
fot. czytelnik Grzegorz
Skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością wykazali się trzej nastolatkowie, którzy rzucali bryłami zamarzniętego śniegu w jadący samochód. Wszystko działo się przy ul. Spichrzowej w Gorzowie.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Grzegorz, który opowiedział o niebezpiecznym zdarzeniu i skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniu młodych ludzi do którego doszło kilka dni wcześniej przy ul. Spichrzowej w Gorzowie.

- Chciałem podzielić się nagraniem, które jest przestrogą dla kierowców, a jednocześnie apelem o odrobinę rozsądku do osób uwiecznionych na filmie. Na drogach zaczynało się już robić ślisko i takie zachowanie to wyraz skrajnej głupoty, który mógł doprowadzić do tragedii – podkreśla czytelnik Grzegorz.

Wszystko działo się około godz. 18 w czwartek 20 stycznia. Nasz czytelnik jechał ul. Spichrzową od strony Chrobrego w kierunku dworca PKP. W pewnym momencie, na chodniku z prawej strony pojawiło się trzech nastolatków, którzy mieli w rękach spore bryły zamarzniętego śniegu, którymi rzucili w jadących samochód. Pan Grzegorz zaczął trąbić i zatrzymał auto, ale młodzi chłopcy uciekli. 

- Mi na szczęście nic się nie stało, ale takie zachowanie naprawdę mogło doprowadzić do tragedii. Niestety, żaden z nastolatków, kiedy zatrzymałem auto nie miał odwagi rozmawiać i wszyscy uciekli ul. Młyńską w stronę ul. Sikorskiego. Może chociaż rodzice tych małolatów zobaczą nagranie – komentuje czytelnik. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości