• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Pijany kierowca renault rozbił dwa auta

23 stycznia 2022, 11:12
fot. Shutterstock
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijanego kierowcę renault, który po drodze rozbił dwa inne auta. Mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu.
W sobotni wieczór 22 stycznia przed godz. 20 do portalu gorzowianin.com zgłaszali się czytelnicy, którzy dopytywali, co wydarzyło się na parkingu Biedronki przy ul. Olimpijskiej. - Pod Biedronka na Olimpijskiej stały 4 radiowozy na sygnałach. Wiadomo co się tam wydarzyło? - pytała się czytelniczka Angelika. - Jakaś akcja na parkingu Biedronki na Olimpijskiej. Kilka oznakowanym radiowozów oraz policja po cywilu – napisała z kolei czytelniczka Karolina.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Jak się okazało, doszło do zatrzymania pijanego kierowcy, który wcześniej uszkodził po drodze dwa inne pojazdy.

- Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie, że ul. Kostrzyńską jedzie nietrzeźwy kierowca, który porusza się pojazdem marki renault. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów przy ul. Olimpijskiej. Potwierdziło się, że kierowca renault jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu – opowiada Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierujący renault został zatrzymany do wytrzeźwienia. Odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości