Wiadomości

Pijany kierowca renault rozbił dwa auta

23 stycznia 2022, 11:12
fot. Shutterstock
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijanego kierowcę renault, który po drodze rozbił dwa inne auta. Mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu.

W sobotni wieczór 22 stycznia przed godz. 20 do portalu gorzowianin.com zgłaszali się czytelnicy, którzy dopytywali, co wydarzyło się na parkingu Biedronki przy ul. Olimpijskiej. - Pod Biedronka na Olimpijskiej stały 4 radiowozy na sygnałach. Wiadomo co się tam wydarzyło? - pytała się czytelniczka Angelika. - Jakaś akcja na parkingu Biedronki na Olimpijskiej. Kilka oznakowanym radiowozów oraz policja po cywilu – napisała z kolei czytelniczka Karolina.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Jak się okazało, doszło do zatrzymania pijanego kierowcy, który wcześniej uszkodził po drodze dwa inne pojazdy.

- Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie, że ul. Kostrzyńską jedzie nietrzeźwy kierowca, który porusza się pojazdem marki renault. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów przy ul. Olimpijskiej. Potwierdziło się, że kierowca renault jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu – opowiada Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierujący renault został zatrzymany do wytrzeźwienia. Odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości