• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wypadek na rondzie Kasprzaka. Ciężarówka uderzył w pługo-piaskarkę

21 stycznia 2022, 11:02
fot. Wypadki Gorzów
Na rondzie Kasprzaka doszło do wypadku z udziałem ciężarówki marki MAN i pługo-piaskarki. Kierujący pojazdem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa znajdującej się na rondzie pługo-piaskarce i doprowadził do zderzenia.

W piątek 21 stycznia o godz. 10.32 doszło do wypadku na rondzie Kasprzaka. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Zderzyły się tam - ciężarówka marki MAN oraz pługo-piaskarka.

Według wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN jechał ul. Kasprzaka od strony węzła S3 w kierunku Trasy Nadwarciańskiej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pługo-piaskarce, która znajdowała się na rondzie i zjeżdżała w stronę ul. Koniawskiej. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa, ciężarówka uderzyła w bok pługo-piaskarki, co doprowadziło do uszkodzenia zbiornika z paliwem oraz wycieku.

Zjazd z ronda Kasprzaka w stronę ul. Koniawskiej jest zablokowany. Strażacy wraz ze służbą drogową zajmują się neutralizacją wycieku oleju napędowej. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/2 Zderzenie pługo-piaskarki z ciężarówką

1/2 Zderzenie pługo-piaskarki z ciężarówką

2/2 Zderzenie pługo-piaskarki z ciężarówką

2/2 Zderzenie pługo-piaskarki z ciężarówką

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości