Wiadomości

Starszy mężczyzna wpadł pod autobus

21 stycznia 2022, 18:57
fot. Damian Pyta
Na przystanku autobusowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie doszło do dramatycznego zdarzenia. Starszy mężczyzna próbował wsiąść do autobusu, kiedy zamykały się drzwi, wskutek czego odbił się od drzwi i jego nogi znalazły się pod kołami pojazdu. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

- Wiecie co się stało na przystanku „Sienkiewicza”? Jest tam autobus MZK, policja, pogotowie i kontrola ruchu – napisał w piątek 21 stycznia po godz. 17.30 do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Adam. Jak się okazało, na przystanku autobusowym doszło do dramatycznego zdarzenia.

- Starszy mężczyzna z wózkiem zakupowym próbował wsiąść do autobusu, którego drzwi się już zamykały. Mężczyzna złapał za zamknięte drzwi w momencie kiedy autobus ruszał i tak go obróciło, że jego nogi znalazły się pod kołami autobusu – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna ma złamaną nogę, został zabrany do szpitala. Policjanci zabezpieczyli monitoring z autobus MZK, aby wyjaśnić w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tego zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości