• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Starszy mężczyzna wpadł pod autobus

21 stycznia 2022, 18:57
fot. Damian Pyta
Na przystanku autobusowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie doszło do dramatycznego zdarzenia. Starszy mężczyzna próbował wsiąść do autobusu, kiedy zamykały się drzwi, wskutek czego odbił się od drzwi i jego nogi znalazły się pod kołami pojazdu. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

- Wiecie co się stało na przystanku „Sienkiewicza”? Jest tam autobus MZK, policja, pogotowie i kontrola ruchu – napisał w piątek 21 stycznia po godz. 17.30 do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Adam. Jak się okazało, na przystanku autobusowym doszło do dramatycznego zdarzenia.

- Starszy mężczyzna z wózkiem zakupowym próbował wsiąść do autobusu, którego drzwi się już zamykały. Mężczyzna złapał za zamknięte drzwi w momencie kiedy autobus ruszał i tak go obróciło, że jego nogi znalazły się pod kołami autobusu – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna ma złamaną nogę, został zabrany do szpitala. Policjanci zabezpieczyli monitoring z autobus MZK, aby wyjaśnić w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tego zdarzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości