Wiadomości

Na drogach będzie ślisko, a gęsta mgła będzie ograniczać widoczność

22 stycznia 2022, 18:20
fot. archiwum
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami mżawki powodującej gołoledź na drogach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Ponadto zostało wydane ostrzeżenie przed gęstymi mgłami, które będą ograniczać widoczność.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed oblodzeniem na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje od godz. 2 w nocy w niedzielę 23 stycznia do godz. 11 w niedzielę 23 stycznia. Według prognoz możemy spodziewać się opadów marznącej mżawki, która będzie powodować gołoledź na drogach. 

Ostrzeżenie dotyczy również pieszych, którzy muszą uważać na śliskie i oblodzone chodniki. Najgorsza sytuacja będzie na osiedlowych uliczkach i chodnikach, gdzie służby dotrą na sam koniec.

Ale to nie koniec trudnych warunków na drogach w naszym regionie. IMGW wydało również ostrzeżenie pierwszego stopnia o gęstych mgłach.  Według prognoz gęste mgły będą ograniczać widoczność do nawet 100-200 metrów. Alert obowiązuje od godz. 5 rano w niedzielę 23 stycznia do godz. 11 w poniedziałek 24 stycznia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości