Wiadomości

Szarża kierowcy renault będzie miała finał w sądzie [film]

21 stycznia 2022, 11:40
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali kierującego busem marki renault, który popełnił szereg wykroczeń. Mężczyzna pędził przez Lubno mając 107 km/h, a do tego ominął lewą stroną oznakowaną wysepkę z wyodrębnionym przejściem dla pieszych. 65-latek stracił prawo jazdy, a jego sprawa będzie miała finał w sądzie.

W środę 19 stycznia policjanci z gorzowskiej drogówki jechali przez miejscowość Lubno, kiedy zauważyli kierującego busem marki renault, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. 

Kierowca busa jechał przez miejscowość 107 km/h, czyli o 57 km/h za dużo. Jednak to nie koniec wykroczeń 65-letniego kierowcy. - Mężczyzna kierując busem marki renault poruszał się z nadmierną prędkością wyprzedzając inny pojazd na niebezpiecznym zakręcie. Nie stosował się również do znaku podwójnej linii ciągłej oraz ominął lewą stroną oznakowaną wysepkę z wyodrębnionym przejściem dla pieszych – opowiada Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Policjanci zatrzymali 65-latka kierującego busem. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego przez mężczyznę, zatrzymali mu prawo jazdy i odstąpili od ukarania 65-latka mandatem. Funkcjonariusze zdecydowali, że skierują wniosek o ukaranie mężczyzny do sądu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości