• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Górka do snowtubingu i lodowisko. Moc zimowych atrakcji na Starym Rynku

12 stycznia 2022, 20:55
fot. miasto.ustron.pl
W pierwszy weekend ferii na najmłodszych mieszkańców Gorzowa czeka nie lada atrakcja. Na Starym Rynku odbędzie „Przebojowa Zima w mieście z Radiem Zet”. Będzie sztuczne lodowisko czy też górka do snowtubingu.

Tegoroczne ferie zimowe w Gorzowie rozpoczną się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia. Na najmłodszych, którzy zostaną w mieście czeka nie lada atrakcja w weekend 21-23 stycznia na Starym Rynku odbędzie się „Przebojowa Zima w mieście z Radiem Zet”. Gorzów będzie jednym z sześciu miast, do których zawita ekipa Radia Zet z zimowymi atrakcjami.

Od piątku 21 stycznia do niedzieli 23 stycznia na Starym Rynku zapanuje prawdziwe zimowe szaleństwo. W ramach imprezy zaplanowano montaż syntetycznego lodowiska z darmową wypożyczalnią łyżew, lodowo-śnieżnej górki do zjazdu na oponach, strefy do snowboardu i toru do biegówek. Do dyspozycji najmłodszych będą instruktorzy i opiekunowie, którzy pomogą korzystać z atrakcji i nauczą pierwszych kroków na desce snowboardowej czy łyżwach.

W piątek 21 stycznia atrakcje będą czynne w godz. 16-20, w sobotę 22 stycznia w godz. 12-20 oraz w niedzielę 23 stycznia w godz. 10-15.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości