Wiadomości

Pan Wojciech podbił serca jurorów The Voice Senior [film]

3 stycznia 2022, 17:01
fot. The Voice of Poland
Wojciech Mickunas to mieszkaniec podgorzowskiej Baczyny, który wystąpi w półfinale The Voice Senior. 74-latek spod Gorzowa podbił serca jurorów hitem Elvisa Presleya „In The Ghetto”.

- Miło mi poinformować, że mieszkaniec Baczyny "śpiewający trener", pan Wojciech Mickunas dostał się do półfinału The Voice Senior! Zyskując uznanie wszystkich programowych trenerów. Półfinał odbędzie się 29 stycznia. Pokażmy mu, że może liczyć na nasze wsparcie. Niezwykły talent i ciekawa osoba - napisała do redakcji portalu gorzowianin.com czytelniczka Edyta.

Pan Wojciech Mickunas to mieszkaniec podgorzowskiej Baczyny, który wystąpił w drugim odcinku najnowszej edycji The Voice Senior podczas którego odbywały się przesłuchania w ciemno. 74-latek zaśpiewał nieśmiertelny hit Elvisa Presleya „In The Ghetto” i oczarował wszystkich jurorów. Swój fotel odwróciła Alicja Majewska, Witold Paszt oraz debiutujący w roli trenerów - Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski.

Uczestnik po zakończonym występie opowiedział o sobie oraz zdecydował, że dołączy do zespołu Piotra Cugowskiego. Ponadto okazało się, że pasją pana Wojciecha jest nie tylko muzyka – od kilku lat zamieszcza na youtubie różne covery, ale przez całe życie kochał również jazdę konną.

Mieszkaniec podgorzowskiej Baczyny jest synem znanego w okresie międzywojennym jeźdźca, zawodowego oficera artylerii konnej, szkoleniowca i teoretyka jeździectwa powojennego Jana Mickunasa. Pasję odziedziczył po ojcu oraz dziadku, który hodował konie dla wojska. Od 1968 roku Wojciech Mickunas jest instruktorem, a od 1972 trenerem jeździectwa. Trzykrotnie uczestniczył w Igrzyskach Olimpijskich - w 1972 roku w Monachium (zawodnik), w 1988 roku w Seulu (trener) oraz w 1992 w Barcelonie, jako członek międzynarodowej grupy ekspertów. 

Półfinał The Voice Senior odbędzie się w sobotę 29 stycznia. Występ będzie można obejrzeć na antenie TVP2. Przez niektóre osoby 74-latek został okrzyknięty polskim Elvisem.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości