Wiadomości

Zderzenie BMW z chevroletem i skoszony sygnalizator [zdjęcia]

1 stycznia 2022, 16:49
fot. Wypadki Gorzów
W Nowy Rok na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do zderzenia BMW i chevroleta. Na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna, przez co kierujący BMW wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym chevrolecie.

W sylwestrową noc na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanej kobiety, która kierowała oplem. Pijana kierująca doprowadziła do zderzenia z innym autem. W wyniku kolizji został uszkodzony też jeden ze słupów sygnalizacji świetlnej. Dlatego też przez cały dzień na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna.

Natomiast w sobotę 1 stycznia 2022 roku po godz. 16 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do kolejnego zdarzenia w tym miejscu – tym razem z udziałem BMW i chevroleta.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy chevroleta, przez co doprowadził do zderzenia. W całym zdarzeniu dosłownie skoszony został kolejny sygnalizator świetlny – na wjeździe w ul. Czereśniową w stronę Walczaka. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci.

 

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie BMW i chevroleta koło "skoczni"

1/3 Zderzenie BMW i chevroleta koło

2/3 Zderzenie BMW i chevroleta koło "skoczni"

2/3 Zderzenie BMW i chevroleta koło

3/3 Zderzenie BMW i chevroleta koło "skoczni"

3/3 Zderzenie BMW i chevroleta koło

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości