Wiadomości

Pijana kobieta wsiadła za kierownicę opla. Miała 2,5 promila

1 stycznia 2022, 12:00
fot. Komenda Miejska Policji w Gorzowie
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijaną kobietę kierującą oplem, która spowodowała kolizję. Kobieta miała w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Sylwestrowa noc to czas dobrej zabawy dla wielu osób, ale dla służb to czas wytężonej pracy. Portal gorzowianin.com informował o tym, że do szpitala trafiły osoby ranne od petard. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Gorzów: Zostali ranni od petard. Trafili do szpitala”. Natomiast strażacy wyjeżdżali do pożarów śmietników o czym informowaliśmy w artykule „Sylwester: Płonęły śmietniki. Wszystko przez fajerwerki”.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drogach w sylwestrowy wieczór i noc, to nie doszło do żadnego wypadku. Niestety policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę.

- W sylwestrową noc na gorzowskich drogach było bezpiecznie. Niestety za kierownicę zdecydowała się wsiąść kobieta, która była pod wpływem alkoholu. Kierująca oplem astrą mając w swoim organizmie prawie 2,5 promila alkoholu doprowadziła do kolizji z innym autem na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W wyniku kolizji został uszkodzony też jeden ze słupów sygnalizacji świetlnej. Dlatego też na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie straciła prawo jazdy oraz odpowie przed sądem. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości