• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 64 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijana kobieta wsiadła za kierownicę opla. Miała 2,5 promila

1 stycznia 2022, 12:00
fot. Komenda Miejska Policji w Gorzowie
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijaną kobietę kierującą oplem, która spowodowała kolizję. Kobieta miała w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Sylwestrowa noc to czas dobrej zabawy dla wielu osób, ale dla służb to czas wytężonej pracy. Portal gorzowianin.com informował o tym, że do szpitala trafiły osoby ranne od petard. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Gorzów: Zostali ranni od petard. Trafili do szpitala”. Natomiast strażacy wyjeżdżali do pożarów śmietników o czym informowaliśmy w artykule „Sylwester: Płonęły śmietniki. Wszystko przez fajerwerki”.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drogach w sylwestrowy wieczór i noc, to nie doszło do żadnego wypadku. Niestety policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę.

- W sylwestrową noc na gorzowskich drogach było bezpiecznie. Niestety za kierownicę zdecydowała się wsiąść kobieta, która była pod wpływem alkoholu. Kierująca oplem astrą mając w swoim organizmie prawie 2,5 promila alkoholu doprowadziła do kolizji z innym autem na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W wyniku kolizji został uszkodzony też jeden ze słupów sygnalizacji świetlnej. Dlatego też na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie straciła prawo jazdy oraz odpowie przed sądem. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości