Wiadomości

Fatalne warunki na drogach. Kierowcy informują o prawdziwym lodowisku

28 grudnia 2021, 21:36
Delikatne opady deszczu i na drogach i chodnikach prawdziwe lodowisko. Na najbardziej uczęszczanych drogach typu S3, czy też na trasach w mieście, po których poruszają się autobusy komunikacji miejskiej, warunki są w miarę dobre, gorzej jest tam, gdzie nie dojechały wcześniej solarki.

Najgorzej jest na mniej uczęszczanych trasach, gdzie przymarza delikatnie padający deszcz i gdzie nawierzchnia nie była wcześniej posypana. Obecnie na terenie całego województwa występują opady mżawki, bądź przelotnego deszczu. Temperatura już spadła poniżej zera, stąd fatalne warunki na drogach.

Czytelnicy informują nas o tym, że na wielu podmiejskich drogach nie można w ogóle jechać. Fatalne warunki panują na trasie od Chwalęcic do Kłodawy, tam kilka samochodów ma problemy z przejazdem.

Nieprzejezdna jest też stara droga krajowa numer 3 od Gorzowa w kierunku Myśliborza. Tam tradycyjnie już panuje lodowisko. Według naszych informacji, przewrócił się tam samochód ciężarowy, a jeden z autobusów komunikacji miejskiej blokuje drogę. 

AKTUALIZACJA

godz. 22 - Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na trasie S3 pomiędzy węzłami Myślibórz, a Gorzów Północ jest ślisko. Na wysokości węzła Myślibórz na pasie w kierunku Gorzowa doszło do wypadku. Samochód osobowy wpadł w poślizg i rozbił się o bariery energochłonne. Auto zatrzymało się na środku ekspresówki. Droga S3 w stronę Gorzowa jest zablokowana.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości