• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Gorzów: Tragiczny finał poszukiwań 64-latka

24 grudnia 2021, 13:00
fot. Komenda Miejska Policji w Gorzowie
Policjanci z Gorzowa od czwartku 23 grudnia prowadzili poszukiwania zaginionego 64-letniego pana Ryszarda. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. W Wigilię znaleziono zwłoki mężczyzny na terenie szpitala w Gorzowie.

Od czwartku 23 grudnia gorzowscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania 64-letniego Ryszarda, który nie wrócił do domu. Rodzina nie miała kontaktu z mężczyzną od wtorku 21 grudnia, a zaginięcie zgłosiła dopiero w czwartek 23 grudnia. Rodzina 64-latka nie miała kontaktu z mężczyzną oraz nie wiedziała gdzie przebywa.

W piątek 24 grudnia od samego rana ruszyły dalsze poszukiwania zaginionego Ryszarda. Niestety zakończyły się tragicznie. Policjanci odnaleźli zwłoki 64-latka w wigilijny poranek w rejonie lądowiska Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przy ul. Dekerta.

- Intensywne poszukiwania zostały zakończone odnalezieniem ciała zaginionego przy ulicy Dekerta, na zamkniętym terenie przyszpitalnym. W tej sprawie czynności procesowe prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Póki co, służby nie chcą udzielać informacji w jaki sposób zaginął 64-latek i jak do tego doszło, że ciało mężczyzny odnaleziono na zamkniętym terenie należącym do lecznicy. Z kolei Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie informuje, że 64-latek nie był pacjentem szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości