• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Czołówka volkswagena i renault pod Gorzowem [zdjęcia]

23 grudnia 2021, 18:46
W czwartkowy wieczór doszło do czołówki renault i volkswagena na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Prognozy pogody sprawdziły się i w czwartkowy wieczór 23 grudnia w Gorzowie i powiecie gorzowskim zaczął padać śnieg. Intensywne opady śniegu sprawiły, że sytuacja na drogach w regionie nie należy do najłatwiejszych – na jezdni zalega śnieg i jest ślisko.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał o godz. 18.20 zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 na wyjeździe z Różanek w stronę Zdroiska. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki volkswagen passat i renault megan. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. 

AKTUALIZACJA

godz. 19.30 - Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

godz. 20.10 - Droga została odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości