Wiadomości

Kierujący fiatem potrącił 18-latkę na pasach

20 grudnia 2021, 12:50
fot. archiwum
W poniedziałkowe południe przy ul. Koniawskiej w Gorzowie doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierujący fiatem potrącił 18-latkę. Piesza została zabrana do szpitala, ma złamaną nogę.

W poniedziałek 20 grudnia o godz. 12 doszło do wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Koniawskiej na gorzowskim Zakanalu. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Jak się okazało, kierujący fiatem potrącił 18-latkę.

- Kierujący pojazdem osobowym, który jechał ul. Koniawską w stronę centrum, zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić przez jezdnię 18-letnią kobietę. Kiedy piesza już praktycznie schodziła z przejścia dla pieszych została potrącona przez kierującego fiatem punto, który jechał w stronę Deszczna. Mężczyzna tłumaczył się, że nie zauważył 18-latki na pasach. Kierowca był trzeźwy – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była duża, fiat miał rozbitą przednią szybę, natomiast 18-latka doznała złamania nogi, została zabrana do szpitala. Kierującemu fiatem za spowodowanie wypadku na przejściu dla pieszych zostanie zabrane prawo jazdy.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości