Wiadomości

Kierujący fiatem potrącił 18-latkę na pasach

20 grudnia 2021, 12:50
fot. archiwum
W poniedziałkowe południe przy ul. Koniawskiej w Gorzowie doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierujący fiatem potrącił 18-latkę. Piesza została zabrana do szpitala, ma złamaną nogę.

W poniedziałek 20 grudnia o godz. 12 doszło do wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Koniawskiej na gorzowskim Zakanalu. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Jak się okazało, kierujący fiatem potrącił 18-latkę.

- Kierujący pojazdem osobowym, który jechał ul. Koniawską w stronę centrum, zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić przez jezdnię 18-letnią kobietę. Kiedy piesza już praktycznie schodziła z przejścia dla pieszych została potrącona przez kierującego fiatem punto, który jechał w stronę Deszczna. Mężczyzna tłumaczył się, że nie zauważył 18-latki na pasach. Kierowca był trzeźwy – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była duża, fiat miał rozbitą przednią szybę, natomiast 18-latka doznała złamania nogi, została zabrana do szpitala. Kierującemu fiatem za spowodowanie wypadku na przejściu dla pieszych zostanie zabrane prawo jazdy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości