• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Ogromne korki przy wyjeździe z Nova Park [zdjęcia]

23 grudnia 2021, 20:08
fot. czytelnik
Wiele osób zdecydowało się zrobić przedświąteczne zakupy na ostatnią chwilę i wybrały się do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Największy błąd popełnili ci, którzy wybrali się w czwartek do galerii samochodem, bo utknęli w korkach.

W czwartkowe popołudnie 23 grudnia portal gorzowianin.com informował w raporcie o korkach w centrum handlowym Nova Park. Mieszkańcy Gorzowa i okolicznych miejscowości postanowili wybrać się na ostatnie przedświąteczne zakupy i już od wczesnych godzin popołudniowych na terenie parkingu oraz dróg wyjazdowych z galerii tworzyły się spore korki.

W okolicach godz. 17 osoby, które zdecydowały się na odwiedzenie Nova Park samochodem musiały uzbroić się w cierpliwość. Praktycznie wszystkie miejsca postojowe na wszystkich poziomach były zajęte i znalezienie wolnej przestrzeni do parkowania graniczyło z cudem. Dlatego też wiele osób zdecydowało się zostawić swoje auta w innym miejscu i przejść się pieszo.

Jednak w dużo gorszej sytuacji byli kierowcy, który próbowali wyjechać z wielopoziomowego parkingu centrum handlowego. Wyjazd z parkingu zajmował około 30 minut, ponieważ zakorkowana była również ul. Przemysłowa w stronę ronda św. Jerzego.

Przed godz. 20 sytuacja wyglądała znacznie lepiej, jednak spory ruch wciąż panował przy wyjeździe z Nova Park oraz przy ul. Przemysłowej. Chyba każdy, kto zdecydował się wybrać w czwartek do Nova Park samochodem, zaczął tego żałować podczas wyjeżdżania z parkingu galerii. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

1/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

2/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

2/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

3/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

3/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

4/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

4/4 Korki przy wyjeździe z Nova Park

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości