• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie zostanie otwarty drugi sklep Action

22 października 2021, 16:31
fot. Anna Kluwak
Mamy dobrą wiadomość dla fanów holenderskiego Action. Firma planuje otwarcie swojego drugiego sklepu w Gorzowie. Nowy sklep o powierzchni 750 m.kw. zostanie otwarty na początku 2022 roku na gorzowskim Zawarciu.

Sieć Action Polska otworzyła swój pierwszy sklep w Gorzowie w październiku 2019 roku. Dyskont niespożywczy Action znalazł się na parterze galerii Feeria (dawnej galerii Manhattan) i przez ostatnie dwa lata zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa. 

Wiele osób lubi robić zakupy w Action, ponieważ można znaleźć tam 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących między innymi higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, żywność i napoje, rzeczy do ogrodu i dla zwierząt, a także odzież czy rzeczy sportowe. Za kupowaniem w Action przemawia nie tylko duży wybór asortymentu, ale również przystępna cena. 

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, sieć Action Polska otworzy w Gorzowie swój drugi sklep. Tym razem dyskont zostanie otwarty w dawnej hali przy ul. Targowej, która obecnie jest zamieniana w pasaż handlowy. 

- Potwierdzamy, że planujemy otwarcie kolejnego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Targowej. Powierzchnia sprzedaży będzie miała około 750 m.kw. Dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana - mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Bartosz Lewicki, senior account manager z firmy OneMulti odpowiedzialnej za kontakt z mediami w imieniu Actionn Polska.

Będzie to więc niewiele mniejszy lokal, niż ten, który znajduje się w galerii Feeria. Otwarcie nowego holenderskiego dyskontu na Zawarciu odbędzie się prawdopodobnie na początku 2022 roku. Na ten moment wiadomo, że w hali targowej oprócz Action znajdzie się jeszcze sklep Komfort i sklep zoologiczny Maxi ZOO.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości