Wiadomości

Niezapomniane wakacje w Tajlandii

20 grudnia 2021, 11:31
Tajlandia jest nazywana „krainą uśmiechu” ze względu na wyjątkową gościnność i pogodę ducha mieszkańców. Ten piękny, słoneczny i przyjazny kraj gwarantuje również mnóstwo uśmiechu turystom. Zobacz, czym zachwyci Cię Tajlandia i dlaczego warto ją odwiedzić.

Tajlandia – idealny kierunek dla każdego podróżnika

Tajlandia jest kierunkiem dosłownie dla każdego. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady. To idealna destynacja dla osób, które pragną zwiedzać świat i uwielbiają poznawać interesujące miejsca, ludzi i kulturę. Kraj przyciąga interesującą architekturą, egzotyczną, jakże inną od europejskiej kulturą i wspaniałymi zabytkami, które wręcz zachęcają do zwiedzania. Odwiedzając Tajlandię, warto zobaczyć tętniący życiem przez całą dobę Bangkok. To miasto skrajności, w którym nowoczesność spotyka się z historią. Zwiedzając stolicę kraju, koniecznie zobacz takie wspaniałe zabytki jak Wielki Pałac Królewski ze Szmaragdowym Buddą, Wat Pho i słynny, 46-metrowy posąg Leżącego Buddy, Świątynię Świtu Wat Arun czy Świątynię Złotego Buddy Wat Traimit z 3-metrowym posągiem Buddy wykonanym z aż 5,5 ton litego złota. To zaledwie kilka z wielu atrakcji w samym Bangkoku, a na terenie całego kraju znajdziesz ich dużo więcej.

Wyprawa do Tajlandii to również świetny wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku. W państwie tym znaleźć można bowiem wiele świetnych miejsc do pływania, a także – ze względu na atrakcyjne rafy koralowe – nurkowania i snorkelowania, czyli obserwowania życia podwodnego. To też raj dla windsurferów, kitesurferów i surferów.

W Tajlandii odnajdą się też osoby towarzyskie, które uwielbiają dobrą zabawę i poznawanie nowych ludzi. Szczególnie w stolicy kraju znajdziesz mnóstwo restauracji, klubów czy punktów usługowo-handlowych, które są czynne przez cały czas.

Tajlandia to w końcu wymarzony kierunek dla tych, którzy pragną relaksu i słodkiego lenistwa. Piękne plaże, lazurowa, czysta woda i słoneczna pogoda wprost zachęcają do całodziennego wylegiwania się na złocistym piasku. Do tego bardzo smaczne i niedrogie jedzenie oraz szeroka oferta lokali gastronomicznych: począwszy od małych budek na ulicach, przez lokalne bary, aż po ekskluzywne restauracje. Czy może być lepszy sposób na spędzenie urlopu?

Wycieczka do Tajlandii ze sprawdzonym biurem podróży

Jeśli zafascynowała Cię magia Tajlandii, może zdecydujesz się na spędzenie urlopu w tym pięknym kraju? Możliwości masz niemało, ponieważ kilka biur podróży oferuje niemal przez cały rok wyjazdy, których celem jest Tajlandia Wakacje z Coral Travel - jednym z takich renomowanych biur podróży - to gwarancja udanego wypoczynku w atrakcyjnej cenie. Jeśli marzy Ci się egzotyczny urlop, ale nie chcesz lub nie możesz sobie pozwolić na wydanie dużej sumy pieniędzy, zobacz oferty na wycieczki last minute Coral Travel. Możesz zaoszczędzić średnio kilkaset złotych na osobę, a środki te przeznaczyć na przyjemności w Tajlandii: bilety wstępu do licznych atrakcji, przepyszną kuchnię lokalną czy zakup pamiątek.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości