• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Nieznani sprawcy podpalili audi. Właściciele proszą o pomoc

18 grudnia 2021, 18:19
fot. czytelniczka Nikola
W sobotę w nocy przy ul. Przemysłowej w Gorzowie doszło do podpalenia samochodu marki audi przez dwóch nieznanych sprawców, którzy następnie uciekli z miejsca zdarzenia. Właściciele wyznaczyli 5 tys. zł nagrody.

W sobotę 18 grudnia o godz. 1.49 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu w rejonie skrzyżowania ul. Przemysłowej z Wąską. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej. - Palił się samochód osobowy marki audi. Zagrożone były inne pojazdy oraz budynek mieszkalny - mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Pożar audi był jednak nieprzypadkowy, ponieważ doszło tutaj do celowego podpalenia przez dwóch nieznanych sprawców. Dlatego też na miejsce zdarzenia została wysłana również policja. - Samochód został podpalony przez dwie osoby, które według zeznań świadków uciekły w stronę hali InPost. Auto uległo całkowitemu spaleniu, zniszczona została również elewacja budynku. Cały styropian od środka się spalił, co mogło również zagrozić mieszkańcom bloku – opowiada pani Nikola, właścicielka spalonego auta.

Sprawą zajmuje się policja. Jednak właściciele postanowili wyznaczyć nagrodę pieniężną za pomoc w ujęciu sprawców podpalenia auta, którym jeździła kobieta z dzieckiem. Nagroda to 5 tys zł. Osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć w tej sprawie są proszone o kontakt z panią Nikolą pod numerem telefonu 531364986 lub bezpośrednio z policją.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości