• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: RMF FM będzie rozdawało choinki dla mieszkańców

8 grudnia 2021, 08:50
zdjęcie ilustracyjne
W czwartek 16 grudnia RMF FM będzie rozdawać choinki mieszkańcom Gorzowa. Świąteczny konwój pojawi się na Starym Rynku o godz. 9 rano. Oprócz rozdawania drzewek przewidziano również konkursy z gadżetami.

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM – rozgłośnia tej zimy odwiedzi 14 miast, rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek, a także upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki oraz częstując gorącą kawą.

Na tegorocznej trasie RMF FM pojawił się również Gorzów. Świąteczny Konwój pojawi się w czwartek 16 grudnia na Starym Rynku. Akcja rozdawania choinek rozpocznie się o godz. 9 rano. Oprócz tego będą również konkursy, animacje dla najmłodszych i karaoke z kolędami. Akcja potrwa około 1,5 godziny.

- Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach – opowiada Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości