• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Zimowe oblicze Gorzowa. Zobacz niezwykłe ujęcia miasta z drona [film]

7 grudnia 2021, 10:06
fot. GorzowSky
Zimowa aura w Gorzowie dopisuje. Opady śniegu postanowił wykorzystać pan Dawid z GorzowSky, który nagrał wyjątkowy film za pomocą drona. Możemy na nim zobaczyć, jak wygląda Gorzów pokryty białym puchem z lotu ptaka.

Jedni go kochają, inni nienawidzą - mowa o śniegu, który towarzyszy nam od minionego weekendu i nie zapowiada się, aby w najbliższych dniach zima miała odpuścić. Według prognoz, minusowe temperatury się utrzymają, a w czwartek 9 grudnia możemy spodziewać się kolejnych opadów śniegu i -1 stopnia Celsjusza.

Zimową aurę postanowił wykorzystać pan Dawid z GorzowSky, który nagrał wyjątkowy film za pomocą drona. A widać na nim Gorzów pokryty śniegiem. Ujęcia przedstawiają park Róż, który pomimo remontu naprawdę pięknie prezentuje się w zimowej scenerii, nie zabrakło również ujęć z centrum miasta czy Śródmieścia, są też robiące wrażenie zdjęcia z ośnieżonego parku Słowiańskiego czy ul. Fredry i górki z której dzieci zjeżdżają na sankach.

Zresztą zobaczcie sami, jak wygląda Gorzów pokryty białym puchem z lotu ptaka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości