• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie czterech aut pod Gorzowem [zdjęcia]

30 listopada 2021, 17:17
fot. Marcin Kluwak
We wtorkowe popołudnie przy ul. Gorzowskiej w Jeninie doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

We wtorek 30 listopada o godz. 16.21 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 132 w Jeninie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja.

Okazało się, że na wysokości sklepu Biedronka doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych m.in. mitsubishi, renault i citroena. Było to klasyczne najechanie na tył. Szczegóły tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.

- Na czas prowadzonych działań ratowniczych droga w miejscu wypadku była zablokowana. Dwie osoby były badane przez zespół ratownictwa medycznego. Do szpitala została zabrana jedna poszkodowana osoba – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
Obecnie w miejscu wypadku odbywa się ruch wahadłowy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

1/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

2/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

2/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

3/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

3/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

4/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

4/4 Zderzenie czterech aut na DW132 w Jeninie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości