• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Czytelnicy rozpoznali złodziei z Rossmanna. Niedługo złodziejska para usłyszy zarzuty

26 listopada 2021, 21:05
fot. Shutterstock
Mężczyzna wraz z kobietą kradli w drogeriach Rossmann w Gorzowie kosmetyki warte kilkaset złotych. Chociaż do zdarzeń doszło w minione wakacje, to przez ostatnie kilka miesięcy nie udało się ustalić danych sprawców kradzieży. Dlatego też policja poprosiła o pomoc. Czytelnicy portalu gorzowianin.com błyskawicznie rozpoznali parę złodziei i przekazali dane. Policja natomiast poinformowała, że dane zostały potwierdzone i kwestią czasu pozostaje przedstawienie im zarzutów.

W czwartek 25 listopada portal gorzowianin.com opublikował apel policji w sprawie pomocy w rozpoznaniu sprawców kradzieży w sklepach Rossmann do której dochodziło na terenie Gorzowa latem 2021 roku. Policja wspólnie z prokuraturą nie mogła ustalić danych kobiety i mężczyzny przez ostatnie miesiące, dlatego też zwróciła się z pomocą do mediów, a co za tym idzie do naszych czytelników. Para kradła kosmetyki warte kilkaset złotych w drogeriach Rossmann na terenie Gorzowa. 

Kiedy opublikowaliśmy artykuł z prośbą o pomoc, odzew czytelników portalu gorzowianin.com był ogromny, jeżeli chodzi o wskazanie sprawców kradzieży. Na naszą skrzynkę otrzymaliśmy mnóstwo wskazań, jeżeli chodzi o to kim mogą być osoby odpowiedzialne za kradzieże. Wszystkie dany zostały przekazane policji. 

W piątek 26 listopada Komenda Miejska Policji w Gorzowie poinformowała, że dane pary złodziei zostały potwierdzone. - Policjanci potwierdzili już dane osób, które zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Kwestią czasu pozostaje przedstawienie im zarzutów. Dziękujemy za pomoc bo odzew był natychmiastowy - podkreśla Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kobieta wraz z mężczyzną usłyszą zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. Policjanci sprawdzają również czy para jest odpowiedzialna również za inne kradzieże na terenie Gorzowa i okolic.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości