• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 48 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Podczas naprawy auta zapaliły się opary benzyny. Mężczyzna ma poparzoną twarz

26 listopada 2021, 17:32
fot. archiwum
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Ściechów niedaleko Gorzowa. Mężczyzna naprawiał auto, w którym podczas prac naprawczych był otwarty wlew do zbiornika z paliwem. Doszło do zapalenia się oparów benzyny. W wyniku pożaru mężczyzna doznał poparzeń twarzy, został zabrany do szpitala.

W piątek 26 listopada o godz. 15.33 dyżurny gorzowskiej straży dostał wezwanie do pomocy pogotowiu w miejscowości Ściechów. Według początkowego zgłoszenia miało dojść do wybuchu zbiornika z paliwem w pojeździe osobowym. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja.

Okazało się, że nie doszło do wybuchu zbiornika z paliwem, ale do zapalenia się oparów benzyny. - Mężczyzna naprawiał auto i miał otwarty wlew do zbiornika z paliwem. Prawdopodobnie jakaś iskra spowodowała, że doszło do zapalenia się oparów benzyny. W wyniku pożaru mężczyzna doznał poparzeń twarzy. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, pożar został ugaszony – opowiada dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Mężczyzna z poparzeniami twarzy został zabrany do gorzowskiego szpitala. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości