• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kradli kosmetyki w Rossmannie. Kto rozpoznaje złodziei? [zdjęcia]

25 listopada 2021, 11:46
fot. KMP Gorzów
Mężczyzna wraz z kobietą kradli w drogeriach Rossmann w Gorzowie kosmetyki warte kilkaset złotych. Chociaż do zdarzeń doszło w minione wakacje, to dopiero teraz prokurator zdecydował się na upublicznienie wizerunków złodziei. Policja wspólnie z prokuraturą apeluje o pomoc w rozpoznaniu kobiety i mężczyzny, którzy są odpowiedzialni za liczne kradzieże.

Komisariat Policji I w Gorzowie prowadzi postępowanie dotyczące kradzieży, do których doszło w drogeriach Rossmann na terenie Gorzowa. Mężczyzna wraz z kobietą kradli z drogerii kosmetyki warte po kilkaset złotych. Policjanci zostali powiadomieni o kilku takich kradzieżach.

Chociaż do zdarzenia doszło w minione wakacje, to dopiero w czwartek 25 listopada prokurator prowadzący sprawę zdecydował się, aby opublikować wizerunek osób, które zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wszystko przez to, że do tej pory nie udało się ustalić danych personalnych złodziei. Dlatego też policja prosi o pomoc. 

- Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat mężczyzny i kobiety, proszony jest o kontakt z policjantami z komisariatu pod numerem telefonu 47 79 12 111 – apeluje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Odzew czytelników portalu gorzowianin.com był ogromny, jeżeli chodzi o wskazanie sprawców kradzieży. Dane osób odpowiedzialnych za kradzieże w sklepach Rossmann zostały przekazane policji. 

- Policjanci potwierdzili już dane osób, które zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Kwestią czasu pozostaje przedstawienie im zarzutów. Dziękujemy za pomoc bo odzew był natychmiastowy - podkreśla Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Czytelnicy rozpoznali złodziei z Rossmanna. Niedługo złodziejska para usłyszy zarzuty".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości