Wiadomości

W Gorzowie będzie drugi jarmark. Tym razem przy centrum handlowym

17 listopada 2021, 16:03
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Dwa grudniowe weekendy to czas, kiedy w Centrum Handlowym Feeria organizowany będzie I Kiermasz Świąteczny. Jak zapowiadają organizatorzy, w kiermaszu ma wziąć udział 26 wystawców. Będzie smacznie i nastrojowo.

Z zazdrością patrzymy na wielkie miasta, które od lat organizują ogromne kiermasze. Wielu gorzowian jeździ też do pobliskich miast, aby wcześniej poczuć prawdziwą atmosferę świąt. Miejski Jarmark na Starym Rynku (wiecej informacji TUTAJ) zorganizowany zostanie w dniach 16-19 grudnia, ale już wcześniej, na świąteczne zakupy zaprasza Centrum Handlowe Feeria. 

10,11,12.12.2021 oraz 17,18,19.12.2021 w godzinach 12:00-20:00 swoimi wyrobami rękodzielniczymi przywita Was szerokie grono wystawców, rękodzielników i rzemieślników z różnych branż. - Duże zainteresowanie stworzeniem wydarzenia przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłoszenia od lokalnych wystawców jak i z woj.zachodniopomorskiego ogromnie nas cieszy - informują organizatorzy. 

Jak się dowiedzieliśmy, na kiermaszu będzie 26 różnych stanowisk. Będziemy mogli tam kupić między innymi: wyroby z ceramiki, biżuterii z żywicy epoksydowej, miody, pierniki, wianki, stroiki, chleb, sery, wędliny, krasnale, art.dla zwierząt, obrusy, fartuszki, świece sojowe, malowane szkło, torby grzańca i grzane wino i  piwo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości