• -1 10°/1°
  • Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Karetka zakopała się. Na pomoc ruszyli strażacy [film]

2 listopada 2021, 20:50
fot. Anna Kluwak
Ratownicy z gorzowskiego szpitala podczas transportu pacjenta z lecznicy do domu przy ul. Osadnicznej w Gorzowie mieli nie lada problem. Kiedy odstawili pacjenta i chcieli zawrócić, pojazd utknął w grząskiej nawierzchni drogi gruntowej. Na ratunek wezwano strażaków.

Gorzowska straż pożarna we wtorek 2 listopada o godz. 19.52otrzymała zgłoszenie z prośbą o pomoc załodze karetki z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, która zakopała się przy ul. Osadniczej w Gorzowie.

- Ambulans odwiózł pacjenta do domu i kiedy kierowca chciał zawrócić, zakopał się. Nie miał szans na samodzielne wyjechanie. Dlatego też, aby nie tracić czasu na wzywanie pomocy drogowej, nasz zastęp pojechał pomóc – opowiada dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Karetka zakopała się w poprzek drogi. Dlatego też w ruch poszły najpierw łopaty. Cała akcja trwała kilkadziesiąt minut i zakończyła się sukcesem.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości