• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijana kobieta ukradła z grobu kwiaty. Została ukarana

2 listopada 2021, 10:23
fot. archiwum
Gorzowscy policjanci ukarali dwoma mandatami na łączną kwotę 1000 zł, pijaną kobietę, która 1 listopada ukradła kwiaty z jednego z grobów przy głównej alei cmentarza przy ul. Żwirowej. Ukaranie kobiety było możliwe, ponieważ kradzież została zauważona przez postronne osoby, które zawiadomiły policję.

Wszystkich Świętych to czas zadumy na cmentarzach nad grobami bliskich, ale również bardzo dobry czas dla złodziei, którzy kradną nie tylko torebki i pieniądze, ale również znicze czy kwiaty. Przed 1 listopada do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się załamana czytelniczka Magdalena z prośbą o nagłośnienie kradzieży na cmentarzu. Jak się okazało, ktoś drugi raz z rzędu okradł grób bliskich pani Magdaleny z wiązanek kwiatów. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Czytelniczka: Hieno cmentarna oddaj kwiaty z grobu moich bliskich!”.

Niestety w większości przypadków nie udaje się złapać złodzieja, który zdecydował się na ograbienie grobu. Jednak zdarzają się też sytuacje, że taka osoba jest złapana na gorącym uczynku. Tak też było w poniedziałek 1 listopada około godz. 12 na gorzowskim cmentarzu. Policjanci zostali powiadomieni o całej sytuacji przez osoby, które widziały jak kobieta kradnie kwiaty z grobu przy głównej alei cmentarza. 

- Kobieta będąca pod wpływem alkoholu ukradła z grobu kwiaty. Przybyli na miejsce policjanci ukarali kobietę dwoma mandatami po 500 zł. Kobieta otrzymała mandat za kradzież oraz za wprowadzenie policjantów w błąd co do swojej tożsamości i podanie fałszywych danych – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Po interwencji pijana kobieta opuściła teren nekropolii z mandatami na łączną kwotę 1000 zł. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości