• -1 27°/17°
  • Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Duże zmiany w organizacji ruchu w centrum

29 października 2021, 09:40, red
foto: Damian Pyta
Od samego rana zmieniona została organizacja ruchu w centrum miasta. Ruch pojazdów został przełożony na nową część skrzyżowania od strony Arsenału, natomiast prace remontowe rozpoczną się na północnej połówce skrzyżowania od strony Letniej.

Kierowcy jadący ul. Jagiełły od strony Chrobrego, nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Dąbrowskiego. Jedyną możliwością dojazdu do ul. Dąbrowskiego jest zawrócenie na pobliskim rondzie Zgody, czyli rondzie turbinowym przy Białym Kościółku.

Zachowane zostało tymczasowe rondo na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Bolesława Chrobrego, oznakowanie na moście Staromiejskim oraz ruch dwukierunkowy na ul. Dworcowej i Młyńskiej. W dalszym ciągu nie można przejechać z ul. Wybickiego i Jagiełły w ul. Chrobrego w kierunku mostu Staromiejskiego. 

Ulica Chrobrego na odcinku od Wybickiego do Sikorskiego wciąż jest wyłączona z ruchu, z wyjątkiem zachodniego pasa ruchu, który służył będzie jako dojazd jednokierunkowy do ul. Pocztowej z ronda tymczasowego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości