Wiadomości

Kierowcy w centrum pojadą nowym fragmentem drogi

25 października 2021, 10:51
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W piątek 29 października nastąpią zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego w centrum Gorzowa. Ruch pojazdów zostanie przełożony na nową część skrzyżowania od strony Arsenału, natomiast prace remontowe rozpoczną się na północnej połówce skrzyżowania od strony Letniej. Kierowcy jadący ul. Jagiełły od strony Chrobrego, nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Dąbrowskiego.

Kierowców czekają spore zmiany w organizacji ruchu w centrum Gorzowa. Wszystko przez to, że praktycznie gotowa jest część skrzyżowania ul. Chrobrego z Jagiełły i Wybickiego od strony Arsenału. Przed wykonawcą jeszcze tylko niezbędne prace wykończeniowe i w piątek 29 października ruch pojazdów zostanie przełożony na wyremontowaną część skrzyżowania. Natomiast na północnej części skrzyżowania od strony Letniej ruszą prace remontowe.

Jednak to niejedyna ważna zmiana w centrum. Kierowcy jadący ul. Jagiełły od strony Chrobrego nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Dąbrowskiego. Jedyną możliwością dojazdu do ul. Dąbrowskiego będzie zawrócenie na pobliskim rondzie Zgody, czyli rondzie turbinowym przy Białym Kościółku.

Zachowane zostanie tymczasowe rondo na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Bolesława Chrobrego, oznakowanie na moście Staromiejskim oraz ruch dwukierunkowy na ul. Dworcowej i Młyńskiej. W dalszym ciągu nie będzie można przejechać z ul. Wybickiego i Jagiełły w ul. Chrobrego w kierunku mostu Staromiejskiego. Ulica Chrobrego na odcinku od Wybickiego do Sikorskiego nadal będzie wyłączona z ruchu, z wyjątkiem zachodniego pasa ruchu, który służył będzie jako dojazd jednokierunkowy do ul. Pocztowej z ronda tymczasowego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości