Wiadomości

Gorzów: N-Park czeka na otwarcie [zdjęcia]

20 października 2021, 09:15
fot. Marcin Kluwak
Trwają ostatnie prace porządkowe na terenie parku handlowego N-Park. Wszystkie lokale mają swoich najemców, a w środku trwają ostatnie prace adaptacyjne i układanie towaru. W N-Parku znajdą się takie sklepy jak m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, Dealz, Sinsay czy też księgarnia Empik. Otwarcie odbędzie się w środę 27 października.

Budowa nowoczesnego parku handlowego N-Park przy ul. Chemicznej i Pomorskiej na os. Dolinki w Gorzowie zakończyła się we wrześniu. Od tamtego momentu inwestor skupił się na budowie parkingu na 180 samochodów oraz zagospodarowaniu terenu. W ramach budowy parku handlowego została również wyremontowana nawierzchnia ul. Chemicznej, tak aby można było w cywilizowany sposób dojechać do N-Parku.

Obecnie wewnątrz nowo wybudowanych budynków, najemcy prowadzą prace adaptacyjne i układają towar. W N-Parku znajdzie się łącznie 13 lokali handlowych. Wśród najemców jest Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, Dealz, RTV Euro AGD (został przeniesiony z ul. Piłsudskiego), Sinsay, księgarnia Empik oraz Świat Pierogów, Gzella i Vorwerk. Dodatkowo na terenie parku handlowego zostanie ustawiony bankomat i paczkomat. 

- Usytuowanie N-Parku w Gorzowie bardzo dobrze wpisuje się w koncept obiektu oferującego wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Zaprojektowany miks najemców oferuje asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i te incydentalne lub specjalistyczne – komentuje Dorota Beltrani, dyrektor działu komercjalizacji i zarządzania Napollo.

Otwarcie nowego parku handlowego N-Park odbędzie się o godz. 10 w środę 27 października. Co istotne, wszystkie sklepy otworzą się o tej samej godzinie i będą czynne aż do godz. 21. Jeżeli chodzi o regularne godziny otwarcia, to N-Park będzie czynny w godz. 9-21.

Na osoby, które odwiedzą N-Park w dniu otwarcia czeka wiele atrakcji i promocji. Jak zapewnia inwestor, będzie kolorowo i wesoło.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

1/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

2/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

2/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

3/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

3/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

4/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

4/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

5/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

5/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

6/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

6/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

7/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

7/7 Park handlowy N-Park w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości