• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

12 października 2021, 14:19
foto: Wypadki Gorzów
Kolejne poważne zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Doszło do niego na ulicy Słowiańskiej - na pasie ruchu w kierunku ulicy Kosynierów Gdyńskich. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku drogowym, w którym uczestniczyły dwa pojazdy, wpłynęło do gorzowskich służb ratunkowych kilka minut po godzinie 14. Wynikało z niego, że zderzyły się ze sobą dwa pojazdy, a osoby znajdujące się w nich nie potrafiły opuścić samochodów o własnych siłach.

Na miejsce natychmiast zostały wysłane zastępy PSP, w tym ciężki wóz ratownictwa technicznego. Ratownicy po przyjeździe na miejsce zdarzenia przystąpili do uwalniania osób poszkodowanych. W jednym samochodzie znajdowały się zakleszczone osoby, strażacy rozcinali pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. 

Kobieta, która została wyciągnięta z samochodu, jest przytomna, ale ma liczne obrażenia.

- Kierująca suzuki wyjeżdżała ze Słowianki w lewo - w kierunku centrum miasta na zielonym świetle. W tym momencie doszło do zderzenia. W prawidłowo jadący pojazd uderzyła inna kierująca - tym razem osobowym fordem, którym jechała od centrum w kierunku ulicy Myśliborskiej. Kierująca fordem wjechała na skrzyżowanie mając na sygnalizatorze czerwone światło - opowiada Magdalena Ziętek z KM Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

1/3 Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

2/3 Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

2/3 Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

3/3 Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

3/3 Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości