Wiadomości

Kierujący BMW uderzył w drzewo [zdjęcia]

12 października 2021, 11:49
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car/Wypadki Gorzów
We wtorkowe przedpołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Bogdańcu. Kierujący samochodem marki BMW uderzył bokiem auta w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Gorzowie.

We wtorek 12 października o godz. 10.41 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Bogdaniec. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że w zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd. Kierujący samochodem marki BMW uderzył bokiem auta w drzewo. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący BMW wpadł w poślizg i stracił panowanie nad autem, przez co uderzył w drzewo. Siła uderzenia sprawiła, że auto odbiło się od drzewa i zatrzymało się na posesji. Ostatecznie okazało się, że mężczyzna zasłabł za kierownicą, dlatego zjechał na pobocze, gdzie następnie uderzył w drzewo.

- Kierujący podróżował sam. Wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Został zabrany do szpitala – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

 

Fotoreportaż


1/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

1/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

2/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

2/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

3/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

3/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

4/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

4/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości