• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący BMW uderzył w drzewo [zdjęcia]

12 października 2021, 11:49
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car/Wypadki Gorzów
We wtorkowe przedpołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Bogdańcu. Kierujący samochodem marki BMW uderzył bokiem auta w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Gorzowie.

We wtorek 12 października o godz. 10.41 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Bogdaniec. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że w zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd. Kierujący samochodem marki BMW uderzył bokiem auta w drzewo. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący BMW wpadł w poślizg i stracił panowanie nad autem, przez co uderzył w drzewo. Siła uderzenia sprawiła, że auto odbiło się od drzewa i zatrzymało się na posesji. Ostatecznie okazało się, że mężczyzna zasłabł za kierownicą, dlatego zjechał na pobocze, gdzie następnie uderzył w drzewo.

- Kierujący podróżował sam. Wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Został zabrany do szpitala – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

1/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

2/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

2/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

3/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

3/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

4/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

4/4 Wypadek z udziałem BMW w Bogdańcu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości