• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Znicze i symboliczny krzyż w miejscu tragicznego wypadku [zdjęcia]

11 października 2021, 09:23, red
Gorzowianie od rana przynoszą znicze i ustawiają je w miejscu tragedii, do jakiej doszło w niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu Armii Polskiej i 30 stycznia. Na drzwiach przy których zginął 4-latek zawisł symboliczny krzyż.

Policyjne oględziny na miejscu zdarzenia trwały ponad 6 godzin. Teraz trwają poszukiwania sprawcy. Policja wraz z prokuraturą prowadzą intensywne czynności śledcze, mające na celu zatrzymanie sprawcy tragicznego wypadku, w którym zginął 4-letni chłopiec. Policjanci z KMP wspomagania są w tych działaniach przez oficerów z innych jednostek.

- Oględziny miejsca zdarzenia dzisiaj będą kontynuowane. Robimy wszystko, aby dotrzeć do osoby, która weźmie odpowiedzialność za to, co wydarzyło się na skrzyżowaniu 30 stycznia i Armii Polskiej. Kilkunastogodzinne czynności śledcze ukierunkowują nas na jedną osobę i robimy wszystko, aby ją zatrzymać - mówił Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

Obecnie w prokuratorze w Gorzowie Wielkopolskim trwa narada dotycząca publikacji wizerunku sprawcy. - Jeżeli będziemy pewni, że to właśnie ta konkretna osoba siedziała za kierownicą chevroleta camaro będziemy publikować taki komunikat - dodaje Maludy. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości