• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Kierujący fordem zderzył się czołowo z ciężarówką. Uciekł pieszo z miejsca zdarzenia

12 września 2021, 10:32
fot. czytelnik Marek
W niedzielę w nocy przy ul. Kasprzaka doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki ford i pojazdu ciężarowego. Tuż po zdarzeniu, kierowca forda porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca wypadku. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, trwają czynności w tej sprawie.

W niedzielę 12 września około godz. 1.30 w nocy przy ul. Kasprzaka, w rejonie skrzyżowania z ul. Niwicką doszło do do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki ford i samochodu ciężarowego. Na miejsce została wysłana policja.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, kierujący fordem miał być pod wpływem alkoholu i po zderzeniu z ciężarówką, uciekł pieszo z miejsca wypadku, porzucając rozbite auto. To zdarzenie potwierdza policja.

- Kierujący fordem jechał ul. Kasprzaka, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym, który następnie uderzył w słup. Kierowca forda porzucił pojazd i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji – opowiada Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował fordem. Policja póki co, nie zdradza więcej szczegółów na temat okoliczności zatrzymania i czy kierowca był faktycznie pod wpływem alkoholu. - Trwają czynności w tej sprawie – komentuje krótko Ziętek. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości