• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Policjanci jechali na interwencję. Na skrzyżowaniu zderzyli się z fiatem [zdjęcia]

11 września 2021, 14:58
fot. Wypadki Gorzów
W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta i Słowiańskiej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobowym fiatem. Oznakowany radiowóz jechał na interwencję – miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Pod opiekę pogotowia został przekazany jeden z policjantów.

W sobotę 11 września około godz. 13.30 na skrzyżowaniu  na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta doszło do zderzenia oznakowanego radiowozu i samochodu osobowego marki fiat. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. 

- Policjanci jechali na interwencję ul. Roosevelta w kierunku ul. Słowiańskiej. Podczas przejazdu mieli włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Natomiast kobieta kierująca osobowym fiatem jechała od strony ul. Kosynierów Gdyńskich w kierunku ul. Żwirowej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia radiowozu i fiata. Policjanci cały czas pracują na miejscu i wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia – komentuje Magdalena Ziętek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W wyniku zdarzenia, kobieta kierująca fiatem wjechała na chodnik, gdzie następnie pojazd ściął znak i uderzył w głazy, które znajdowały się pomiędzy parkiem Słowiańskim, a jezdnią. Całe szczęście, że nikt w tym momencie nie szedł chodnikiem, ponieważ mogłoby dojść wówczas do tragedii. Z kolei jeden z policjantów został przekazany pod opiekę pogotowia.

Jak się ostatecznie okazało, policjant kierujący radiowozem został ukarany mandatem w wysokości 220 zł. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

1/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

2/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

2/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

3/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

3/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

4/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

4/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

5/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

5/5 Zderzenie policyjnego radiowozu z fiatem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości