Z kim organizować najlepsze eventy w Wielkopolsce?

6 września 2021, 22:29, red, 9
pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/
W gąszczu wielu firm nazywających się agencjami eventowymi, bardzo ciężko znaleźć dziś te, które rzeczywiście radzą sobie na rynku organizacji wydarzeń firmowych. Najlepsze firmy z tej branży charakteryzują się doświadczeniem, bogatą ofertą i długą listą zadowolonych i stałych klientów.

 Coraz więcej bardzo dobrych organizatorów eventów możemy odnaleźć w stolicy wielkopolski, w Poznaniu. Ostatnimi czasy na lokalnym rynku pojawiła się agencja, która od ponad dekady z powodzeniem działa na Dolnym Śląsku oraz w Warszawie. Poznajcie Argentum Event!

Dlaczego Argentum jest tak chętnie wybieraną agencją?

Argentum Event znane jest ze swojej elastyczności oraz faktu, że każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie. Mimo bogatej oferty i ogromu możliwych do zorganizowania wydarzeń, to klient ma tu sporą dowolność w kreatywności i modyfikacji proponowanych przez agencję pomysłów. Ta szturmująca rynek agencja eventowa z Poznania zorganizuje dla Twojej firmy wyjazdy integracyjne, pikniki firmowe, imprezy tematyczne czy wydarzenia związane z team-buildingiem (budowaniem zespołu).

To nie wszystko! Na wsparcie agencji możemy liczyć także przy szkoleniach dla pracowników, konferencjach i kongresach, obsługach targów. Wszystko odbywa się oczywiście pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, prowadzących czy event managerów. Dzięki bogatej bazie kontaktów, własnym zapleczu technicznym i wyrobionej marce, Argentum z powodzeniem możemy zaliczyć do eventowej czołówki w Polsce!

Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm

Ponad dekada w branży eventowej (agencja powstała w 2009 roku) pozwoliło tej firmie zdobyć ogromne doświadczenie. Setki eventów, tysiące zadowolonych uczestników, dziesiątki stałych i zadowolonych klientów – to chyba wystarczająca wizytówka dla tej agencji.

Agencja wyśmienicie radzi sobie zarówno przy organizacji eventów tradycyjnych, jak i online. Przy organizacji warsztatów kulinarnych przez Internet, firma zapewni odpowiedniego szefa kuchni, pomieszczenie, całe zaplecze związane z połączeniem i produkty dowiezie klientom prosto do domu. W przypadku obsługi sal kongresowych, ta doświadczona firma zapewni odpowiedni sprzęt, techników, hostessy a nawet animatorów i catering. Całokształt eventu zależy od Klienta i jego oczekiwań! W Argentum postarają się o to, by każdy był zadowolony.

Marka i bezpieczeństwo

Argentum Event jest już renomowaną firmą eventową w Polsce, która znana jest większości największym podmiotom w tym kraju. 12-letnie doświadczenie, niezliczona ilość wykonanych zleceń i wydłużająca się każdego tygodnia lista zadowolonych klientów robi ogromne wrażenie. Jest to także zasługa zabezpieczeń, jakie swoim klientom zapewnia firma w razie współpracy. Agencja posiada wszelkie możliwe ubezpieczenia oraz wpis do rejestru organizatorów turystyki. Wszystkie eventy odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

W trudnym czasie pandemii firma nie pozostała w tyle i wszelkie procedury organizacyjne przeprowadza zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Dzięki otwarciu nowego biura w Poznaniu, organizacja eventów w tym mieście oraz Wielkopolsce będzie jeszcze prostsze!


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości