• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Kuchenne Rewolucje w Agacie. Wiemy, kiedy ukaże się program

3 września 2021, 10:59, mk
Magda Gessler zakończyła Kuchenne Rewolucje w barze Agata przy alei Konstytucji 3 maja w Gorzowie. Na swoich profilach społecznościowych zachwalała jedzenie i ekipę w barze mlecznym w Gorzowie, który to został przez nią okrzyknięty “najlepszym barem mlecznym w Polsce”.

O powtórnej wizycie autorki popularnego programu telewizyjnego pisaliśmy w artykule pt. „Magda Gessler znów w Agacie. Czy rewolucja się powiodła?”. Magda Gessler odwiedziła powtórnie lokal miesiąc po rewolucjach. O tym jak przez miesiąc zmienił się bar, rozmawialiśmy z szefową baru Agata w Gorzowie, Marzeną Koniuszy.

- Przy drugiej wizycie Magda zamówiła sałatkę Polską, kanapkę, kotlet jajeczny, kotlet mielony, zupę pomidorową, sos pieczarkowy, knedle, naleśniki i kompot. Spróbowała też naszej sałatki jarzynowej, ale nad nią musimy delikatnie popracować. Wszystko inne jej bardzo smakowało. Magda dużo mówiła o pochodzeniu naszych produktów - chwaliła regionalnych dostawców - opowiada Marzena Koniuszy.

W lokalu po rewolucjach zostaje „Menu Magdy” oraz standardowe menu, do którego przyzwyczajeni są klienci baru Agata. Co najważniejsze, ceny zostały też na dość niskim poziomie. 

Bar po rewolucjach zyskał ogromną rzeszę nowych klientów. Po pierwszej wizycie w barze było pięć razy więcej klientów, niż do tej pory. Ta tendencja wciąż się utrzymuje - cieszy się Bogusław Paszkiewicz, manager klubu TKKF, który zarządza barem. - Proszę zobaczyć, dziś jest pełno ludzi, kolejka się nie kończy. To znaczy, że mamy dobre jedzenie - dodaje Paszkiewicz.

Wiemy też kiedy program ukaże się na antenie TVN. Premierowe odcinki emitowane są w każdy czwartek o 21.30. Odcinek nagrywany w Gorzowie ma być wyemitowany 18 listopada 2021 roku. Wcześniej będzie można zobaczyć go w na platformie player.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości