Wiadomości

Wandalizm na bulwarze. Ktoś wrzucił betonowy kosz do Warty

26 sierpnia 2021, 10:00
fot. Gorzowski Rynek Hurtowy
Pracownicy Gorzowskiego Rynku Hurtowego, którzy sprzątali nadwarciańskie bulwary, zauważyli w rzece betonowy śmietnik. Akcja wyciągania prawie 100-kilogramowego pojemnika nie była taka łatwa. Dlatego GRH też apeluje, aby szanować wspólne mienie, a to co się stało, to bezsensowny akt wandalizmu.

W kwietniu na nadwarciańskich bulwarach Gorzowski Rynek Hurtowy ustawił osiem dodatkowych koszy na śmieci. Betonowe pojemniki zostały ustawione zarówno na Bulwarze Wschodnim, jak i Zachodnim o czym portal gorzowianin.com informował w artykule „Bałagan na bulwarze po weekendowej imprezie. Dostawiono nowe kosze na śmieci”.

Jak poinformowało GRH, w środowy poranek pracownicy sprzątający Bulwar Zachodni zauważyli w rzece Warcie… betonowy śmietnik. Operacja wyciągnięcia prawie 100-kilogramowego pojemnika odciągnęła od codziennych obowiązków trzy osoby i ciągnik widłowy.

- Bulwary to wizytówka Gorzowa. Raz jeszcze apelujemy do osób, korzystających z ich uroków, aby pozostawiły je w takim stanie, w jakim je zastały – podkreśla Agata Dusińska, prezes Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

- To bezsensowny wandalizm. Przestały ginąć koła ratunkowe, większość śmieci trafia do koszy, a teraz to. Miejmy nadzieję, że to jednorazowy wybryk –  mówi Jerzy Kowerczyk, pracownik GRH opiekujący się bulwarami.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości