Wiadomości

Psiaki ze schroniska w gorzowskiej Wartowni

24 sierpnia 2021, 14:17
źródło: FB/Schronisko Azorki
Wolontariusze ze schroniska wychodzą do mieszkańców. Już w najbliższą niedzielę w gorzowskiej Wartowni w okolicach Wału Okrężnego będzie można spotkać się z opiekunami z gorzowskiego schroniska oraz z ich podopiecznymi. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinach 16-18.

Będzie to doskonała okazja, aby spotkać się z pracownikami i wolontariuszami gorzowskiego schroniska Azorki, ale przede wszystkim z ich podopiecznymi. Schroniskowe psiaki czekają na adopcję oraz pomoc ze strony mieszkańców Gorzowa. 

Wolontariusze na miejscu odpowiedzą na pytania związane ze schroniskiem, psiakami, adopcją psiaków czy wolontariatu. Na wszystkich czekają też licytacje - każdy znajdzie coś dla siebie! Masaże, jedzonko, zabiegi kosmetyczne, zabiegi fryzjerskie, usługi graficzno-projektowe, karnety fitness, usługi dla zwierząt, sporty wodne i wiele innych!

Oprócz tego: koło fortuny z gadżetami dla dzieci, sprzedaż domowych wypieków i "cegiełek schroniskowych" w postaci pluszowych misiów. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc podopiecznym schroniska Azorki w Gorzowie.

Gdzie?
Wartownia Gorzów Wlkp. (Okolice Wału Okrężnego).
Kiedy?
29.08 (niedziela)
Ruszamy o 16:00 a kończymy o 18:00
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości