Wiadomości

Nocny Szlak Kulinarny w Gorzowie. Będą królowały szparagi

1 lutego 2023, 08:29, red
fot. archiwum
W tym roku po raz trzeci odbędzie się Nocny Szlak Kulinarny w Gorzowie. W 2023 roku tematem przewodnim przygotowanych dań będą szparagi. To właśnie głosami mieszkańców Gorzowa szparagi wygrały z truskawkami. Nocny Szlak Kulinarny odbędzie się w dniach 16-17 czerwca.

Nocny Szlak Kulinarny po raz pierwszy odbył się w 2021 roku we wrześniu na zakończenie wydarzeń w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów”, a tematem przewodnim dań był miód. Natomiast w ubiegłym roku królował ziemniak.

W tym roku, imprezę czekają zmiany. Przede wszystkim Nocny Szlak Kulturalny odbędzie się tym razem na rozpoczęcie cyklu „Dobry wieczór Gorzów” w dniach 16-17 czerwca 2023 roku. Podczas Nocnego Szlaku Kulinarnego w roku 2023 królować będą szparagi – tak zdecydowali gorzowianie. Internetowe głosowanie w tej sprawie zakończyło się we wtorek 31 stycznia o godzinie 22. Na szparagi oddano 441 głosów, a na truskawki 398.

Na podstawie zgłoszonych lokali zostanie przygotowana mapa gastronomiczna, zgodnie z którą klienci będący uczestnikami miejskiej zabawy będą odwiedzali lokale i zbierali przygotowane na tę okoliczność specjalne pieczątki. Poza zebraniem wszystkich pieczątek zadaniem uczestników Nocnego Szlaku Kulinarnego, będzie ocena przygotowanego dania/przekąski/napoju z dodatkiem szparagów. Oceniany będzie smak, prezentacja potrawy i kreatywność dania/napoju/przystawki oraz obsługa lokalu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości