• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Brutalnie zaatakował kobietę w autobusie MZK. Wszystko nagrały kamery [film]

16 sierpnia 2021, 09:30
fot. Lubuska Policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który w sposób brutalny zaatakował kobietę w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna uderza kobietę, a następnie wysiada z autobusu.

Wszystko działo się pod koniec lipca w jednym z autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Kobieta siedziała na miejscu znajdującym się na końcu autobusu. Natomiast na wysokości ul. Piłsudskiego wsiadł do autobusu nieznany jej mężczyzna, który obserwował kobietę.

W pewnym momencie mężczyzna w brutalny sposób zaatakował kobietę, uderzając ją w twarz. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Co bardziej szokuje, nikt z pozostałych pasażerów nie zareagował, kiedy kobieta została uderzona.

- Jak wynika z nagrania, mężczyzna bez żadnego słowa zaatakował kobietę uderzając ją w twarz, po czym wysiadł na najbliższym przystanku. Na podstawie relacji pokrzywdzonej kobiety oraz zabezpieczonego monitoringu kryminalni z I komisariatu policji zajęli się sprawą – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjanci ustalili, kim jest poszukiwany mężczyzna i przystąpili do zatrzymania 39-latka w jednym z mieszkań na terenie Gorzowa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prokuratura objęła ściganiem z urzędu to przestępstwo. - Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej, przy czym czynu tego dokonał działając publicznie i bez powodu przez co zlekceważył porządek prawny – opowiada Ziętek.

Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu, tłumacząc się, że nie wie co było powodem takiego zachowania. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości